Члени Молодіжної ради с. Надежда

Дата: 08.05.2021 17:21

Члени Молодіжної ради Плахтіївської сільської ради 8 травня 2021 року провели суботник "Чисте довкілля - чисте сумління" в Надеждинському старостинському окрузі. До членів Молодіжної ради приєдналися односельці і з великим завзяттям та ентузіазмом вийшли на прибирання території села. Поєднали корисне з приємним: прибрали в рідному селі , поспілкувалися –  активно й цікаво провели час з користю для рідної громади.

Звичайно, щоб змінити свідомість багатьох, потрібен не один рік, але ми переконані, що людина, яка хоч раз добровільно прибирала будь-яку частинку території, вже не кидатиме сміття там, де заманеться, а робитиме зауваження своїм друзям чи колегам, які ще не позбулися шкідливої звички.

Щиро вітаємо мешканців нашої громади з прийдешніми святами, бажаємо всім добробуту та мирного неба над головою.

Пам’ятайте, наша громада, як і дім кожного з нас , бажає залишатися прибраним завжди.