Шана ветеранам війни до Дня Перемоги

Дата: 08.05.2021 11:18

На фото Саламаха Петро Васильович

На фото Пономар Іван Дем'янович

Невблаганно плине час, змиваючи з людської пам’яті події, імена і дати. Але невплинному часу не підвладні героїчні подвиги попередніх поколінь, які ввійшли в історію народу і держави. Згадуючи полеглих визволителів, які віддали своє життя за наше мирне небо, ми, їхні нащадки, не повинні забувати і про тих, хто ще живе поруч із нами, хто пройшов горнило війни і повернувся на рідну землю.

У Плахтіївській сільській раді стало традицією щороку вітати  наших  шанованих ветеранів війни. Так,  7 травня 2021 року до Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги голова Плахтіївської сільської ради Іван Лихо разом з начальником відділу соціального захисту Людмилою Малюк відвідали та привітали  ветеранів війни у селі Плахтіївка  Саламаху Петра Васильовича , Пономаря Івана Дем’яновича та вручили їм пам’ятні подарунки ( мікрохвильову піч, мультиварку) та від  імені голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького  ветеранам війни було вручено пульсоксиметри – медичний прилад для вимірювання сатурації та кисню в крові, продуктові набори, а також із цікавістю слухали спогади про бойову молодість, про буремні воєнні роки наших ветеранів. Лихо Іван Григорович від щирого серця побажав Петру Васильовичу та Івану Дем’яновичу  міцного здоров’я,  родинного затишку, злагоди та добробуту, бадьорості духу та довгих  мирних  років життя.