26 квітні у Плахтіївській сільській раді відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 27.04.2021 09:52

26 квітня в Плахтіївській сільській раді   відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ і НС, на якій розглядалося питання  щодо  скасування «червоного» рівня епідемічної небезпеки  COVID-19 та застосування обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня   поширення гострої респіраторної  хвороби  COVID-19.

Таким чином, з 26 квітня дозволено:

• роботу закладів громадського харчування з 7.00 до 24.00 год.
  • роботу закладів культури з наповненістю менше 50% місць у кожній окремій залі.
  • діяльність закладів громадського харчування за умовою доставки і замовлення на виніс.
  • проведення офіційних спортивних заходів з глядачами наповненістю до половини місць та фізичній дистанції не менше ніж 1,5 м.

Обмеження у жовтій зоні:

• перебування на вулицях без документів, які посвідчують особу.
  • проведення масових заходів за участю більше ніж 1 особу на 4 кв. м.
  • перебування у громадських будинках та спорудах, громадському транспорті без захисних масок.

Також прийнято рішення про відновлення освітнього процесу у закладах освіти Плахтіївської сільської ради  для здобувачів освіти 5 – 11 класів з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно - правовими документами.