Продовжується акція - посади дерево - збережи життя на Землі!

Дата: 20.04.2021 15:33

Посадити дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ росту , розквіту,  та врешті плодів. У посадці дерев є щось глибоко символічне . Це сприяння розвитку та підтримка нового життя . Східні ж мудреці обіцяють кожному,  хто посадить дерево – рік щастя. Традиція є і у селі Плахтіївка. Тож  19 квітня  2021 року  біля Будинку Культури   під керівництвом заступника директора Плахтіївського  комунального підприємства "Плахтіївський сількомунгосп" , Косенка Віталія Павловича  було висаджено парк з 45 дерев ( вишня, липа, дуб, каштан, біла акація), які прикрасили територію села. Молоді дерева висаджені дбайливо, з любовю, вони зроблять красивим і затишним довкілля.

Памятаймо, що тільки наше добро збереже чарівний світ природи, а отже , і життя на Землі ! Творіть добро скрізь і завжди!