Проведення прибирання та покращення санітарного стану на території Плахтіївської сільської ради

Дата: 20.04.2021 09:54

Навесні починається   прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції  «За чисте довкілля» в  Плахтіївській сільській раді стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах , а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища нашої громади . Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля  та санітарного стану територій нашої громади . Тому 17 квітня відбулася ціла низка заходів з благоустрою , покращення санітарного стану .

Активну участь в акції взяли працівники сільської ради ,  дитячих садків, шкіл, Будинків Культури, ПСМД, на чолі з Плахтіївським сільським головою  Іваном Григоровичем Лихо. Весело і дружно прибирали парки, білили дерева  приводили в належний стан дитячі та спортивні майданчики, зупинки місцевого транспорту , очищали від сухостою узбіччя доріг , тротуарів, території дитячих садків, шкіл, Будинків Культури, ПСМД. Кожен працював із творчим ентузіазмом , бо розумів, що чистота довкілля залежить від нас самих, адже це є запорукою здоров’я та краси нашого краю.

Плахтіївський сільський голова Іван Лихо висловив щиру подяку всім, хто долучився до акції « За чисте довкілля».

Фото села Плахтіївка.

Фото сіл : Надежда, Молдове,Благодатне, Негрове,Пасічне.

Фото села Ярославка.