30. 03. 2021 року в приміщенні Плахтіївської сільської ради о 10.00 годині відбудеться 3 (третє) засідання виконавчого комітету Плахтіївської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської області.

Дата: 29.03.2021 11:37

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

3 (третього) засідання виконавчого комітету Плахтіївської сільської ради Білгород – Дністровського району Одеської області

1. Про розгляд колективного звернення громадян мешканців Плахтіївської сільської ради «Про зменшення податку на землю»

Доповідач: Лихо І.Г. - Плахтіївський сільський голова,  Майстро В.П. – в.о начальника відділу земельних ресурсів.

1. Про розгляд та затвердження правил благоустрою на території Плахтіївської сільської ради.

Доповідач: Харлан С.М. - заступник сільського голови

1. Про розгляд листів Одеської обласної державної адміністрації та Білгород – Дністровської районної державної адміністрації «Про проведення роботи з благоустрою населених пунктів громади,  проведення місячника з санітарної очистки лісозахисних смуг, що прилягають до автошляхів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ».

Доповідач: Харлан С.М. - заступник сільського голови

1. Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Плахтіївської сільської ради

Доповідач: Харлан С.М. - заступник сільського голови

1. Про розгляд листа  Білгород–Дністровської районної державної адміністрації «Щодо прийняття програми підтримки управління соціального захисту населення Білгород - Дністровської РДА на 2021рік та передбачити кошти у сумі 11 тисяч грн.»

Доповідач: Малюк Л.І.- начальник відділу соціального захисту населення.

1. Про розгляд колективного звернення громадян Кожухар І.В. та інших всього 19 громадян «Про створення цвинтаря на території села Молдове та відведення земельної ділянки під цвинтар».

1. Про розгляд колективного звернення громадян Власенко Б.І. та інших всього 34 громадян «Про встановлення у селі Плахтіївка камер відео спостереження»  та розгляд листа головного управління національної поліції в Одеській області «Щодо впровадження систем відеонагляду».

Доповідач: Іванько С.С. – секретар виконкому

1. Про розгляд клопотань ТОВ «Лайфселл» щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації споруди зв’язку та розроблення детального плану території села Ярославка по вулиці Шевченко 66 г.

Доповідач: Майстро В.П. – в.о начальника відділу земельних ресурсів.

1. Про розгляд листа Головного управління держпродспоживслужби в Одеській області «Про затвердження Програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистної».

Доповідач: Іванько С.С. – секретар виконкому

1. Про розгляд листа ТОВ «Атраком» «Про прийняття рішення щодо збереження ліній зв’язку».

Доповідач: Іванько С.С. – секретар виконкому

1. Про розгляд звернення Скалозуб В.М. «Про присвоєння адреси будівлі на території Ярославського старостинського округу».

Доповідач: Іванько С.С. – секретар виконкому

1. Про встановлення плати за здійснення торгівлі на ярмарках (базарах)  на території Плахтіївської сільської ради.

Доповідач: Лихо І.Г. - Плахтіївський сільський голова, Подуст І.І. – директор Плахтіївського сількомунгоспа.

1. Про розгляд звернення громадянина Куби О.М. «Про виділення земельної ділянки для створення фермерського господарства».

Доповідач: Майстро В.П. – в.о начальника відділу земельних ресурсів.

1. Про розгляд звернень Губич Ю.Ю., Ляшенко Л.І., Пелін К.А. «Про надання матеріальної допомоги на лікування

Доповідач: Іванько С.С. – секретар виконкому, старости Христюк Ю.О., Сливка А.М.

1.  Про розгляд питання щодо оформлення правовстановчих документів громадянами, на землі які  наданні  згідно Декрету Кабінету Міністрів від 26.12.1992року.

Доповідач: Майстро В.П. – в.о начальника відділу земельних ресурсів.

Секретар виконкому                                                                          Іванько С.С.