ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІДВАНТАЖЕНО ДЛЯ ПЛАХТІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.02.2023 16:11

2 лютого поточного року Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань, що діє при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації передав черговий транш благодійної допомоги на потреби внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Плахтіївської сільської територіальної громади.

До благодійного вантажу увійшли продукти харчування, для подальшого формування продуктових наборів. Загальна кількість продуктів харчування складає:

– борошно – 71 кг;

– цукор – 142 кг;

– олія соняшникова – 71 пляшка;

– макаронні вироби – 142 пачки по 0,5 кг;

– консерви м’ясні – 213 шт., по 0,525 кг;

– згущене молоко – 355 шт., по 0,380 кг;

– крупа пшенична – 71 кг;

– кава – 74 пачки.

Все це буде упаковано в пакети з логотипом “Доброго вечора – ми з України” – 71 шт.

Білгород-Дністровський Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань висловлює щиру вдячність Одеському обласному гуманітарному штабу за підтримку мешканців району.

Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.

Разом наближаємо Перемогу!