ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТІВ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДО ПЛАХТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 02.02.2023 17:15

Відповідно до планових завдань спеціалісти управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації здійснили робочий виїзд до Плахтіївської сільської ради.

У ході виїзної зустрічі фахівці управління, спільно із працівниками відділу з питань соціального захисту сільської ради, провели прийом внутрішньо переміщених осіб, які стоять на обліку Плахтіївської громади, надали роз’яснення щодо нововведень у чинному законодавстві, що стосуються реєстрації ВПО та права на отримання допомоги, відповідали на звернення громадян з питань призначення й виплати державних соціальних допомог,  а також консультували спеціалістів відділу щодо співпраці в рамках діючого Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Плахтіївський сільський голова Іван ЛИХО провів зустріч з представниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації, на якій було обговорено ряд питань, що стосуються обслуговування та надання усіх передбачених державою пільг і соціальних допомог внутрішньо переміщеним особам.