Відбулось спільне засідання постійних комісій

Дата: 19.12.2022 16:01

Сьогодні 19 грудня 2022 року відбулось спільне засідання постійних комісій з питань медицини та соціального захисту населення, з питань регламенту депутатської етики, законності, та захисту прав громадян Плахтіївської сільської ради .

На засіданні розглядались наступні питання:

1. Про затвердження плану діяльності  Плахтіївської сільської ради

підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

2. Про розгляд та затвердження Програми соціального захисту населення Плахтіївської сільської ради на 2023 рік.

3.  Про розгляд та затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Плахтіївської сільської ради на 2023 рік.

4. Про затвердження Програми соціально – економічного розвитку Плахтіївської сільської ради на 2023 рік.

5. Про розгляд та затвердження структури  і  загальної чисельності виконавчого  аппарату та виконавчих органів ради  на 2023 рік.

6. Про встановлення надбавки, преміювання та надання матеріальної  допомоги Плахтіївському сільському голові у  2023 році.

7.  Про  бюджет Плахтіївської сільської територіальної громади  на 2023рік.

8. Про розгляд заяв Крайнюк В.Я., Карпенко Н.Ф., Бойко В.М. «Про  надання матеріальної допомоги на лікування».

9.  Про розгляд заяви Кошельник В.Г.  «Про  надання матеріальної допомоги на поховання загиблого на війні сина  Кошельник В.В.».