Змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради.

Дата: 07.10.2022 16:45

Відповідно до календарного плану проведння спартакіади серед учнів Плахтіївської сільської ради були проведені спортивні змагання з легкоатлетичного кросу

07 жовтня 2022 року на футбольному стадіоні с. Плахтіївки відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради.

Змагання проводились з метою залучення дітей та молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, популяризації легкої атлетики серед учнівської молоді, покращення стану фізичного здоров’я і показників рівня фізичного розвитку дітей.

Участь у змаганнях взяли 28 школярів (юнаків та дівчат) із 3 закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради. За підсумками змагань були визначені переможці:

І місце - Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 - гімназія;

ІІ місце - Надєждинський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце - Плахтіївський ліцей зі структурними підрозділами гімназія та початкова школа.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо в майбутньому нових спортивних звитяг!