Учні 9 класів пройдуть ДПА з трьох предметів

Дата: 28.09.2022 15:44

Міністерством освіти і науки затверджений перелік навчальних предметів, із яких у 2022/23 навчальному році буде проведена державна підсумкова атестація учнів, які завершують здобуття базової середньої освіти.

Державна підсумкова атестація учнів 9 класів буде проведена з трьох предметів – української мови, математики та одного із предметів за вибором школи.

Третім предметом педагогічна рада школи може обрати школа один із наступних предметів – біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова, інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика або хімія.

Для учнів, які навчаються у класах з навчанням або вивченням мови національної меншини третім предметом ДПА може стати один з таких предметів – біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова, інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія.

Атестація з усіх предметів буде проведена у закладі освіти в письмовій формі.