УРЯД ПІДТРИМАВ МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ: ДІТЕЙ ІЗ ТОТ ПРИ ОТРИМАННІ ПАСПОРТА ПРОПОНУЮТЬ РЕЄСТРУВАТИ З БАТЬКАМИ – ТАК ВОНИ МАТИМУТЬ ПРАВО НА ДОВІДКУ ВПО

Дата: 14.09.2022 14:58

Діти переселенців із ТОТ чи зони бойових дій, що вперше отримують паспорт, тепер мають шанс на повний пакет соціальних гарантій від держави.

З такою ініціативою виступило Мінреінтеграції, команда якого розробила відповідний законопроект. Новація полягає у тому, щоб дітей із ТОТ і територій, де ведуться бойові дії, при отриманні паспорта не залишати без реєстрації, як є зараз. Адже так вони не можуть отримати довідку ВПО та відповідно – допомогу від держави, а також інші адміністративні та публічні послуги.

Пропонується реєструвати підлітків за місцем фактичного проживання батьків чи їхніх офіційних представників.

Сьогодні Уряд підтримав цю ініціативу Мінреінтеграції. Слово за Парламентом.

Нагадаємо, з 1 жовтня внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати соціальні послуги за місцем перебування.