ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ! НЕ ІГНОРУЙТЕ СИГНАЛ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ!

Дата: 04.07.2022 10:49

Сирена – це ваш друг, а не ворог. Попередження – це можливість бути готовим до небезпеки як фізично, так і морально.
Закликаємо вас не ігнорувати сигнал «Повітряна тривога», спускатися у бомбосховища, підвали, укриття. Нагадаємо вам кілька пунктів, чому не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги:

• Пам’ятайте, що загроза повітряної атаки є кожну секунду, навіть якщо немає сирени.
  • Якщо оголошена тривога, то загроза виявлена і реальна саме у вашій місцевості.
  • Учбових тривог під час війни не буває!
  • У багатьох виробляється хибне враження, що саме сюди не попаде. Даремно.
  • Якщо вас кілька людей – підтримуйте одне одного під час тривоги, знаходьте аргументи, що тривога – це не жарт.
  • Зазвичай літні люди відмовляються реагувати на тривогу. Поясніть їм, що вам дуже важливо, щоб вони були у безпеці.
  • Для дітей краще заздалегідь підготувати у сховищі комфортні умови та розваги.