АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТІ ПІД ЧАС ЩОТИЖНЕВОЇ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Дата: 20.12.2021 16:43

Сьогодні, 20 грудня  2021 року   голова  райдержадміністрації Василь Самокиш  провів щотижневу апаратну нараду  за участю  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  та територіальних  підрозділів ЦОВВ .

Під час  детального обговорення порядку денного наради  очільник району Василь Самокиш надав  ряд доручень .

А саме, наголосив про необхідність посилення інформаційно – роз’яснювальної  кампанії  сімейними лікарями району зі своїми декларантами  щодо вакцинації  від COVID -19  та широкого висвітлення інформації з питань захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 .

Також, зазначив на важливості управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації  проводити роз’яснювальну  роботу серед населення району щодо виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 року № 1144  «Про внесення змін до деяких постанов  Кабінету Міністрів України  щодо соціального захисту споживачів комунальних послуг» шляхом співпраці з  підрозділами соціального захисту населення на території сільських, селищних, міських радах району.

Відділу фінансів райдержадміністрації  посилити консультативну роботу  з територіальними громадами району  щодо планування співфінансування в місцевих бюджетах     утримання  архівних установ, лікарень, центрів первинної медико – санітарної допомоги  в 2022 році.

Службі у справах дітей райдержадміністрації  спільно з правоохоронними органами району забезпечити контроль під час проведення святкових  новорічно – різдвяних заходів з питань протипожежного та техногенного захисту закладів соціальної сфери району  та безпеку життєдіяльності  учасників святкових заходів.

Заслухавши інформацію посадових осіб  Білгород – Дністровського районного відокремленого підрозділу ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» та Білгород – Дністровського управління ГУ Держспоживслужби в Одеській області, підкреслив на  активізації  роз’яснювальної роботи з питання провадження системи НАССР в закладах освіти району та укладання договорів  щодо споживання питної води, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, запобігання поширенню   санітарно-епідеміологічного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення населених пунктів району.