Основні завдання відділу

Дата: 09.04.2021 16:31

• Реалізація державної політики в галузі освіти, культури, молоді та спорту.
  • Створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої, інклюзивної освіти.
  • Реалізація дотримання законодавства України в галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої освіти та вимог Базового компонента дошкільної освіти відповідними закладами освіти успіх типів і форм власності, розташованими на території Плахтіївської сільської ради.
  • Зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти.
  • Сприяння розвитку самоврядування у закладах загальної середньої освіти, закладах дошкільної освіти.
  • Організація навчально-методичного і кадрового забезпечення закладів освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
  • Сприяння проведенню експериментальної та інноваційної діяльності в освітньому процесі закладів освіти громади.